Zde nám napište Vaše dotazy, názory a připomínky

Datum: 30.10.2017

Vložil: Kratochvíl

Titulek: Re

Dobrý den máte krasný web Kratochvíl.

Datum: 08.01.2018

Vložil: JSDHO Česká Lípa

Titulek: Re: Re

Dobrý den pane Kratochvíle,

děkujeme vám za hodnocení našeho webu, snažíme se aby byl jednoduchý, přehledný a hezký.
Stále je co zlepšovat, takže si vážíme každého poznatku.
S pozdravem a hezký den, hasiči Česká Lípa.

Datum: 21.06.2017

Vložil: a

Titulek: hasici

tak docela bych se opravdu divil ,ze vsichni jsou nositele dychaci techniky,muzu vedet kdy vasim novym clenum probehl kurz nositelu dychaci techniky?????

Datum: 03.07.2017

Vložil: JSDHO Česká Lípa

Titulek: Re: hasici

Dobrý den, pane ,,A´´ . Opravdu všichni členové výjezdové jednotky mají kurz nošení dýchací techniky. Kurz letos proběhl v měsíci červen. Nerozumím tedy vaší narážce na věc, která je opravdu nepodstatná a na kterou vzhledem k interním předpisům jednotky nemusím odpovídat. Stejně jako o informacích týkajících se každého člena zvlášť. Za naši jednotku doufám, že jsem vám odpověděl alespoň dostatečně uspokojivě. S pozdravem a hezký den Hasiči Česká Lípa.

Datum: 02.02.2017

Vložil: Marie Vondrová

Titulek: Dotaz

Dobrý den, je možné si u vás objednat shození menšího množství sněhu z makrolonové stříšky ve výši cca 1. patra. Děkuji za odpověď. Vondrová

Datum: 14.02.2017

Vložil: JSDHO Česká Lípa

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den paní Vondrová,
bohužel vaši objednávku nemůžeme přijmout,jelikož za prvé nejsme firma, ale nezisková organizace, za druhé naše jednotka nedisponuje výškovou technikou a za třetí jednotka může být využita jen podle zákona o požární ochraně.
Jediné co vám mohu poradit je, objednat si přímo firmu s výškovou technikou, a pokud by padající sníh ohrozil chodce na chodníku, tak tento prostor ohraničit záborem a nápisem s varováním.
S pozdravem Hasiči Česká Lípa

Datum: 25.05.2015

Vložil: Zuzana Bártová

Titulek: Dotaz

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat.Žiji v domě o 7 podlažích a bylo nám ůdržbou zděleno že nesmíme zamykat ůdajně kdyby v domě hořelo.Děkuji za případné info.Bártová

Datum: 06.06.2015

Vložil: JSDHO Česká Lípa

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den, vchody do budovy slouží v případě požáru nebo jiné události jako únikové cesty. V tomto případě by neměli být zamčené ani jinak blokované.

Záznamy: 1 - 8 ze 8

Přidat nový příspěvek